Rozwijanka Aktualności Aktualności z przedszkola
Aktualności z przedszkola
Nowa strona przedszkola Rozwijanka

Zapraszamy na nową stronę naszego przedszkola. Na niej również wiele nowych informacji o projekcie "Rozwój działalności przedszkola Rozwijanka".

 
Dofinansowanie z EFS dla przedszkola Rozwijanka
 
Przedszkole Terapeutyczne „Rozwijanka”

Dziecko przychodzi do nas z różnymi doświadczeniami. Ze swoimi mocnymi stronami ale też z problemami i  trudnościami. Każde dziecko jest indywidualnością. Przyjmujemy je takim, jakie jest. Z szacunkiem dla kształtującego się człowieka.


Grupa integracyjna, to taka grupa dzieci, wśród których znajdują się dzieci niepełnosprawne. Razem się bawią i uczą dając sobie nawzajem wiele cennych doświadczeń. Jednym z celów integracji jest stymulowanie globalnego rozwoju wszystkich podopiecznych ze szczególnym naciskiem na rozwój społeczny, emocjonalny. Kontakt dzieci zdrowych z niepełnosprawnymi jest okazją do rozwijania empatii, wrażliwości na drugiego człowieka, dostrzegania jego wartości.

 

 
Małopolska w zdrowej atmosferze

Z radością informujemy, że we wrześniu Marszałek Województwa Małopolskiego przekazał nam oczyszczacz powietrza. Z tej okazji w październiku przedszkolaki wraz paniami prowadziły szereg akcji ekologicznych - fotorelację już wkrótce będzie można zobaczyć na naszej facebookowej stronie.

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.